Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Këtu po ngrijmë, Dafina sjell poza të nxehta në bikini nga Maldivet

Këtu po ngrijmë, Dafina sjell poza të nxehta në bikini nga Maldivet

Showbiz December 10, 2019 - 18:27
Lajmet e fundit nga showbizi

Pas një periudhe mjaft të ngjeshur me projekte të reja dhe koncerte të shumta, Dafina Zeqiri ka gjetur pak kohë për tu relaksuar me familjen e saj.

Këngëtarja e shumë hiteve ka udhëtuar drejt ishujve Maldive për të kaluar ca ditë pushimi.

Nga atje Dafina Zeqiri po publikon pamje së bashku me motrën, Tiki Zeqiri dhe nënën, Buqen.

Këngëtarja nuk ka hezituar të pozojë dhe në bikini, ndërsa ka treguar format e përsosura.

Image