Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Koha kur Liberta u bë 'nuse' për herë të parë, pamje e veshur me dimija!

Koha kur Liberta u bë 'nuse' për herë të parë, pamje e veshur me dimija!

Showbiz December 10, 2019 - 19:18
Lajmet e fundit nga showbizi

Moderatoja e mirënjohur kosovare, Liberta Spahiu përveç moderimit dhe modelizmit, vetën e ka provuar edhe në rolin e aktores.

E këtë rol sigurisht qe e ka luajtur në mënyrën me profesionale, shkruan "Zëri.info".

Vite më parë Liberta ka qenë pjesë e një skeçi të grupit 'Stupcat', ku ajo ishte veshur me veshje të nuseve, me dimija.

Libertës i shkon shumë të vishet në fustane elegante se ka një trup shumë të bukur, por edhe dimijat asaj i shkojnë mjaft shumë.

Shikoni pamjet më poshtë:

Image

Image