Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Festë në familjen e Ramiz Lladrovcit

Festë në familjen e Ramiz Lladrovcit

Showbiz December 10, 2019 - 22:59
Showbiz

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci fejoi djalin, Drilonin. Djali i Lladrovcit u fejua me Elena Maculën.Lajmin e bëri të ditur bashkëshortja e Ramizit, Shemsija përmes postimeve në facebook.

Ajo publikoi dy imazhe të djalit dhe nuses, të cilët i uroi me rastin e fejesës.

Image
Image