Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Leonora Jakupi në QKUK (Foto)

Leonora Jakupi në QKUK (Foto)

Showbiz December 12, 2019 - 16:59
Leonora viziton QKUK-në

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi sot ka vizituar QKUK-në.

Leonora duket se në QKUK nuk ka qenë për arsyeje shëndetësore por vetëm për vizit, ku edhe ka lavdëruar punën e drejtorit, transmeton Zëri.info

Këngëtarja ka thënë se meritore për gjitha ndryshimet që janë bërë në të mirë të pacientëve, është drejtori i QKUK-së Basri Sejdiu.

“Me drejtorin e përgjithshëm të QKUK-së, meritor për ndryshimet thelbësore në shëndetësi dhe kujdesin ndaj pacientit”, ka shkruar Leonora në fotografinë e publikuar në Instagram./ZERI/

Image
Image