Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
E veshur në bikini, Roza Lati nxjerrë në pah format trupore në pikë të ftohtit

E veshur në bikini, Roza Lati nxjerrë në pah format trupore në pikë të ftohtit

Showbiz December 13, 2019 - 09:25
Lajmet e fundit nga showbizi

Padyshim ajo është një nga moderatoret më të komentuara të ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Roza Lati është personazhi i ekranit që gjithmonë shfaqet pa komplekse në intervistat e shumta që realizon, ndërsa vitin e kaluar ajo madje puthi dhe Feron në buzë.

Por, përveç sinqeritetit për të cilin vlerësohet, moderatorja përflitet edhe për format e saj trupore të cilat nuk heziton t’i ekspozoj kohë pas kohe.

E tillë është paraqitja e radhës, ku Roza Lati ka pozuar vetëm në bikini, ndërsa ka ekspozuar asetet trupore.

Image