Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Vildania vjen me foto seksi

Vildania vjen me foto seksi

Showbiz December 13, 2019 - 23:20
Detajet

Modelja shqiptare, Vildane Zeneli ka sjell përsëri disa foto tepër të nxehta në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare, shquhet për fotot e saj të nxehta në rrjetet sociale dhe për këtë gjë ajo përkujdeset që ndjekësit e saj në Instagram të jenë gjithmonë afër saj.

Edhe pse poston shumë rrallë në Instagram, ajo është megjithatë shumë aktive në InstaStory.

Sonte ajo ka postuar një foto ku ekspozon turpin e saj seksi, me fokus të veçantë reklamon gjoksin e saj gjigant.

Ajo po ashtu mban një pije në dorë.

Nuk dihet se a është ky edhe ndonjë fotosesion i radhës për të bërë marketing të ndonjë produkti gjë që bën ajo vazhdimisht në SHBA.

Image

Image

Image

Image

Image