Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Lorena e “djeg” Instagramin me këto foto-tregon gjoksin seksi

Lorena e “djeg” Instagramin me këto foto-tregon gjoksin seksi

Showbiz December 13, 2019 - 23:40
Detajet

Modelja kosovare që jeton në Amerikë, Lorena Haliti ka vazhduar me foto seksi

Bukuroshja ka postuar që dy ditë foto nga një fotosesion i saj i radhës e ku ajo ka pozuar pa jelek.

Image

Momentalisht modelja shqiptare më e kërkuar në Amerikë vazhdon të këtë një karrierë të suksesshme në botën e modës.

Fotot e fundit kanë të bëjnë me reklamimin e një palë veshje të bardh të shkurtër si dhe vathëve të Isabella May.

Image

Në ditët në vijim, bukuroshja kosovare pritet që të publikojë edhe më shumë foto nga ky fotosesion i saj i radhës. /GazetaExpress/

Image

Image