Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Çmenduria e fansit: Bën tatuazh në trup portretin e këngëtares shqiptare

Çmenduria e fansit: Bën tatuazh në trup portretin e këngëtares shqiptare

Showbiz December 14, 2019 - 11:01
Lajmet e fundit nga showbizi

Fansat mund të bëjnë gjëra nga më të çuditshmet dhe ekstremet për idhujt e tyre. Një tatuazh për shembull me protretin e të preferuarit e tyre le të themi se nuk është diçka e zakonshme dhe pikërisht këtë gjë ka bërë edhe një fans i çmendur pas Bebe Rexhës.

Për të treguar dashurinë ndaj Bebes, një prej fansave ka vendosur ta bëjë tatuazh. Juan Angel Cruz tatuazhoi portretin e yllit të muzikës pop në krah.

“Për ty mbretëresha ime,”- shkroi ai në postimin në Instagram.

Kujtojmë që këngëtarja e njohur pak ditë parë udhëtoi drejt vendit tonë ku vizitoi disa familje të prekura nga tërmeti në fshatit Bupq. Ajo premtoi se do të ndërtojë dy shtëpi të shkatërruara nga tërmeti dhe më pas edhe një shkollë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Omg true dedication ë @johnanyel

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on