Publikohet video e Genta Ismajlit në pishinë me të dashurin

Publikohet video e Genta Ismajlit në pishinë me të dashurin

Showbiz janar 15, 2020 - 12:14

Genta Ismajli nuk po i ndahet në asnjë moment partnerit.

Genta Ismajli po e shijon në maksimum lidhjen e re me biznesmenin Huseyin Usta, shkruan lajmi.net.

Pas dedikimit romantik që ia bëri atij, këngëtarja publikoi disa video teksa shihet në një pishinë të hapur bashkë me të dashurin.

Genta dukej atraktive e veshur në bikini, teksa po lëvizte telefonin pranë të dashurit dhe dukej se po relaksohej në maksimum.

Kujtojmë se këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin me një projekt të ri muzikor në duet me një artist turk.