Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty

Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty

Showbiz January 15, 2020 - 12:27
Lajmet e fundit nga showbizi

Modelet e Playboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram.

Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezultatin e stërvitjes së saj intensive në rrjetet sociale.

Modelja e Playboy-t ka postuar në Instagram një foto me gira në duar, duke treguar muskujt e krahëve, në një përpjekje ndoshta për të hequr vëmendjen nga “asetet” e saj të bollshme.

Duket se ditët e sotme, modelet bëjnë më shumë para se të gjithë ndaj kujdesi ndaj turpit është në kulmin e tij. /albeu.com

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image