Edhe Nora në pushime bashkë me Robertin dhe Renee?

Edhe Nora në pushime bashkë me Robertin dhe Renee?

Showbiz January 15, 2020 - 13:39
Lajmet e fundit nga showbizi

Nora Istrefi sot ka publikuar pamje nga pushimet bashkë me Renee.

Këto ditë, ishte Robert Berisha ai i cili solli pamje në rrjete sociale nga pushimet në Bansko të Bullgarisë, shkruan lajmi.net.

Bashkë me të ishte edhe vajza Renee, por duket se dyshen po e shoqëron edhe ish-bashkëshortja e Robertit, Nora.

Kjo e fundit ka postuar video në rrjete sociale, teksa shihet bashkë me Reneenë duke skijuar, e që bën të dyshohet se ata po pushojnë bashkë.

Se cila është e vërteta, mbetet të kuptohet ditëve në vijim. 

Image

Image

Image