Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Aurela Hoxha tregon shumë në bikinit njëpjesëshe

Aurela Hoxha tregon shumë në bikinit njëpjesëshe

Showbiz January 15, 2020 - 15:12
Lajmet e fundit nga showbizi

Aurela solli imazhe të reja nga pushimet në Bali.

Aurela Hoxha këto ditë ka lënë pas të gjitha angazhimet, për të pushuar disa ditë në Indonezi, shkruan lajmi.net.

Bashkë me të në këto pushime është edhe këngëtari Alban Ramosaj dhe fotografi, Endrit Mertiri.

Së fundi, modelja postoi një imazh e veshur me biki njëpjesëshe, ndërsa vuri në plan të parë gjoksin.

Kujtojmë se Aurela së fundi ka qenë e angazhuar në biznesin e saj privat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on