Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare

Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare

Showbiz January 17, 2020 - 13:40
Lajmet e fundit nga showbizi

Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë.

Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare.

Po flasim për Serdar Rozer, i cili me anë të këtij postimi në Instagram ka thënë se mamaja e tij është nga Kosova.

Image

Image