Zbulohet identiteti i mashkullit ‘misterioz’ në jetën e Loredana Zefit

Zbulohet identiteti i mashkullit ‘misterioz’ në jetën e Loredana Zefit

Showbiz January 17, 2020 - 16:17
Lajmet e fundit nga showbizi

Ditën e djeshme Loredana Zefi publikoi në Instagram një fotografi ku shfaqej e kapur dorë për dore me një mashkull duke mos zbuluar asgjë më shumë, shkruan GazetaBlic.

Menjëherë rrjeti shpërtheu në komente nga më të ndryshmet, kryesisht ato negative duke qenë se këngëtarja ka pak kohë që është ndarë nga Mozzik.

Mirëpo, sipas postimeve të bëra në rrjete sociale, del se ai është producenti gjerman i këngëve të saj, Macloud.

Ka qenë vet Macloud ai i cili ka publikuar gjithashtu fotografi nga Parisi, aty ku ndodhet dhe Loredana.

Dyshja janë përfolur shpesh për një lidhje të mundshme por asgjë nuk është konfirmuar. Madje tashmë Mozzik nuk e ndjek fare në rrjete sociale producentin me të cilin dhe ai vet ka bashkëpunuar.

Image