Me të brendshme joshëse, seksbomba britanike i lë fare pak vend imagjinatës

Me të brendshme joshëse, seksbomba britanike i lë fare pak vend imagjinatës

Showbiz January 17, 2020 - 19:36

Falë pozave të saj provokuese dhe sensuale, ka arritur që në profilin e saj në “Instagram” të grumbullojë plot 12.2 milionë ndjekës. Shifër kjo që dita ditës vetëm vjen duke u rritur.

Është fjala për modelen britanike, Demi Rose, e cila duket se nuk e ka aspak problem që të ndajë me fansat e saj poza ku eskpozon format bombastike.

Së fundmi, 24-vjeçarja seksi ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me një palë të brendshmesh të zeza mjaft të vogla për format e saj trupore.

Ndërkohë për të thyer paksa ngjyrën e zezë, ajo ka vendosur syze kuqe dhe ka veshur një palë çizme po të kuqe.

E sigurisht që si çdo postim tjetër, edhe kjo foto ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente, ku fansat tregojnë se “tërbohen” pas saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Well? @johnnycinematic ë

A post shared by Demi Rose ë (@demirosemawby) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Looking after my mind, body & spirit. ë ë ë ë‍ë

A post shared by Demi Rose ë (@demirosemawby) on