Pamela Anderson martohet për herë të pestë

Pamela Anderson martohet për herë të pestë

Showbiz January 21, 2020 - 19:08

Pamela Anderson është martuar pa shumë zhurmë, për herë të pestë.

52-vjeçarja i tha “Po” martesës me 74-vjeçarin, producentin Jon Peters – i njohur më së shumti për filmat: “Flashdance”, “Witches Of Eastwick” dhe “Batman” – gjatë një ceremonie private në Malibu të hënën, sipas Hollywood Reporter.

Image
Jon Peters

Të dy kanë një histori: Ata u njoftuan dhe patën një lidhje të shkurtër, më shumë se 30 vjet më parë.

Burimet shtuan që dyshja janë bashkuar me njëri-tjetrin kohëve të fundit.

Image
Peters & Anderson, shumë vite më parë

“Ka vajza të bukura kudo. Mund të kem zgjedhjen time, por – për 35 vjet – kam kërkuar vetëm Pamelën”, ka thëmë faqes producenti i filmit ”A Star Is Born”.

“Ajo më bën të egër – në një mënyrë të mirë”, ka deklaruar 74-vjeçari.