Capital T vazhdon me shitje rekord të koleksionit “CTC”

Capital T vazhdon me shitje rekord të koleksionit “CTC”

Showbiz January 22, 2020 - 15:25

Javën e kaluar, Capital T në partneritet me GjirafaMall, lansoi linjën e veshjeve “Time CapsuleCollection”, e cila përmban duksa, kapela dhe maica të ndryshme, të brenduara me emrin dhe fotot e super-artistit kosovar. Sipas informatave nga GjirafaMall, për më pak se 10 ditë, janë shitur numër rekord i duksave, kapelave dhe maicave. Ndërkohë, gjithnjë sipas GjirafaMall, përpos porosive nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe vendet tjera të rajonit, porosi të shumta ka pasur edhe në Evropë dhe SHBA.  

Duksat e brenduar me emrin e Capital T-së, vazhdojnë të jenë produkti më i kërkuar nga fansat e shumtë, të ndjekur nga kapelat dhe maicat. Ju kujtojmë se ky është koleksioni i parë i veshjeve në kuadër të linjës “Time CapsuleCollection” të hip hop artistit kosovar, ndërsa koleksioni i dytë pritet të dalë shumë shpejtë në shitje.

Të gjitha porositë bëhen online në GjirafaMall, duke klikuar KËTU. Ndërsa dërgesat në Kosovë, rajon dhe kudo në botë, fillojnë nga muaji shkurt. GjirafaMall, si qendra më e madhe tregtare e blerjeve online në Kosovë, ju sjell mbi 140.000 produkte, nga kategori të ndryshme si veshmbathje, kozmetikë, libra, produkte shtëpiake dhe të tjera.   

Ky është artikull i sponzorizuar.