Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Brenda shtëpisë së saj lukzose, Edona Llalloshi vjen tejet atraktive

Brenda shtëpisë së saj lukzose, Edona Llalloshi vjen tejet atraktive

Showbiz January 24, 2020 - 21:34

 Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi është një emër i njohur në skenën muzikore.Ajo është e veçantë dhe e dalluar në shumë aspekte, sidomos në paraqitjet fizike, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë tejet aktive për ndjekësit e saj, Edona shpesh është pjesë e mediave rozë për postimet që bën. Këtë herë ajo ka shkrepur një imazh të veçantë me një veshje unike, brenda ambientit të shtëpisë.

Se sa bukur duket këngëtarja, mund ta shihni në këtë foto.

Image
Image