Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Kush është kjo bukuroshe që po i reklamon të pasmet seksi nga plazhi?

Kush është kjo bukuroshe që po i reklamon të pasmet seksi nga plazhi?

Showbiz January 25, 2020 - 21:59

Modelja amerikane, Kara Del Toro, ka dalë në plazh, ditë më parë, për të realizuar një tubë fotografish joshëse.

Me bikini tanga, dhe me një kapelë të bardhë mbi kokë, ajo është dukur fenomenale në bregdet.

Kostumi i kuq i larjes ia ka nxjerrë në pah trupin fantastik bukuroshes 27-vjeçare, që shquhet sidomos për gjoksin e saj të bollshëm.

Por, këtë herë, vëmendje mori më shumë prapanica e saj seksi.

Popullariteti i modeles po rritet çdo ditë. Sot ajo numëron mbi 1.3 milion ndjekës në rrjetin social Instagram, në internet.

Image

Image

Image

Image