Është mbuluar me tatuazhe por ja çfarë thotë Dafina Zeqiri për to

Është mbuluar me tatuazhe por ja çfarë thotë Dafina Zeqiri për to

Showbiz January 27, 2020 - 12:31

Dafina Zeqiri ka për të thënë diçka për tatuazhet e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për zërin dhe projektet muzikore që sjell.

Ajo është edhe një ndër artistet shqiptare me më së shumti tatuazhe në trup e lidhur me këtë fakt në mesin e shumë komenteve pozitive ka pranuar edhe prej atyre negative.

Por çfarë mendon vetë Dafina për tatuazhet e saj? Pranë një postimi në Instagram ajo thotë se i dashuron tatuazhet e saj.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I f*** love my ë tattoo !

A post shared by ë ë ë ë ë ë (@dafina.zeqiri) on