'Xhakarta' në bikini, tregon format e saj të përkryera

'Xhakarta' në bikini, tregon format e saj të përkryera

Showbiz January 28, 2020 - 15:13

Ajo është shumë e komentuar për jetën e saj luksoze.

Arta Elezaj prej ditësh ka nisur pushimet në ishullin Mauritius.

Bukuroshja kosovare nga atje nuk i ka kursyer pozat në bikini, në të cilat tregoi linjat e përkryera.

Edhe sot Arta ka sjellr fotografi të reja nga vendi përrallor, e që në fokus kishte format e saj.

E veshur në bikini, flokë të gjatë, Arta dukej joshëse dhe në top-formë.

Kujtojmë se Arta u bë e njohur për publikun në rolin e “Xhakartës” në serialin vendor “O sa mirë”.

Image