Sin Boy i uron ditëlindjen në mënyrë romantike të dashurës

Sin Boy i uron ditëlindjen në mënyrë romantike të dashurës

Showbiz January 28, 2020 - 15:52

Sin Boy uron në mënyrë të veçantë Rinën për ditëlindje.

Rina Balaj sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 21 vite.

Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga njerëzit më të afërt, dhe nuk kishte si të mungonte as urimi i të dashurit të saj Sin Boy.

Reperi ka publikuar një fotografi bashkë me të dashurën ku shkruante

“Urime ditëlindjen për vajzën më të bukur në botë”.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy bday to the most beautiful girl in the ë

A post shared by Sin Boy (@isyourboysinboy) on