Adelina Tahiri në pushime dimrore, publikon foto intime me bashkëshortin

Adelina Tahiri në pushime dimrore, publikon foto intime me bashkëshortin

Showbiz January 28, 2020 - 17:45

Këngëtarja Adelina Tahiri, ndonëse më e tërhequr nga koncertet, po e shijon jetën në maksimum.

Këto ditë dimri ajo ndodhet me pushime në dëborë në Bansko të Bullgarisë.

E relaksuar pafund, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet duke u puthur me të shoqin.

Martesa e këngëtares Adelina Tahiri, me avokatin maqedonas Serjozha Markov, është një prej më të komentuarave të showbizit shqiptar.

Kjo pasi ndërsa Adelina nuk i ka mbushur ende 30 vjeç, Serjozha është plot 51.

Image

Një martesë e cila erdhi kur këngëtarja ishte shtatzënë me djalin Jon, dhe një diferencë moshe të cilën ndjekësit ia kujtojnë vazhdimisht.

Image

Image