“Gruja jem”, Arbenita pranë Feros së zhveshur, uron Shën Valentinin

“Gruja jem”, Arbenita pranë Feros së zhveshur, uron Shën Valentinin

Showbiz February 14, 2020 - 16:28

Arbenita Ismajli po vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale.

Modelja, e cila u bë e njohur nga lidhja me Feron, është mjaft e ndjekur dhe vetëm në Instagram numëron 449 mijë ndjekës.

Arbenita përmes Instagramit ka uruar “Shën Valentinin”, me një foto intime pranë të dashurit të saj Feros.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Valentine's day ë

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

“Happy Valentine’s day “- ka shkruar Arbenita në mbishkrimin e fotografisë.

Ajo po qëndron pranë të dashurit të saj në Gjermani, ndërsa në këtë fotografi Fero i ka lënë komentin: “Gruja jem”, duke bërë me dije që punët qëndrojnë shumë mirë për çiftin.

Image

Fero përndryshe tash e një kohë është zhvendosur në Gjermani dhe atje po punon për projekte të reja e po ashtu edhe për albumin që pritet ta lansojë së shpejti.

Image