Modele para 50-viteve, dalin pozat gjysmë e zhveshur te nënës së Diellza Kolgecit (Foto)

Modele para 50-viteve, dalin pozat gjysmë e zhveshur te nënës së Diellza Kolgecit (Foto)

Showbiz February 23, 2020 - 13:16

Duket Diellza Kolgeci, ka trasheguar profesionin e modeles nga nëna e saj.

Hiq më pak se para 52 viteve, nëna e Diellza Kolgecit ishte modele dhe kishte pozuar gjysmë e zhveshur, një veprim ky jo fort i zakonshëm në atë kohë, shkruan Zëri.info

Image

Ka qenë vet Diellza, ajo e cila ka publikuar fotografi të nënës së saj ku shihet si modele, duke na treguar kështu se ka trasheguar jo vetëm profesionin por edhe tiparet fizike të nënës së saj./ZERI