Beyonce këndon një nga këngët e preferuara të Kobe Bryant

Beyonce këndon një nga këngët e preferuara të Kobe Bryant "XO"

Showbiz February 25, 2020 - 14:34

Dje këngëtarja me famë botërore Beyonce ka performuar dy këngët e saj për të hapur ngjarjen përkujtimore dhe për të nderuar të ndjeret Kobe dhe Gianna Bryant, përcjell "Zeri.info"

Superylli hapi performancën e saj me disa fjalë të përzemërta.

"Unë jam këtu sepse e dua Kobe, dhe kjo ishte një nga këngët e tij të preferuara, kështu që unë dua ta filloj këtu, por dua që ne t'i bëjmë të gjitha së bashku. Unë dua që ne ta këndojmë atë aq me zë të lartë sa të dëgjojmë dashurinë ”.

Këngëtarja performoi një interpretim emocional të këngës së saj hit "XO", si dhe "Halo", ajo ndryshoi gjithashtu tekstet e vargut të parë të "XO", duke e ndryshuar fjalën "përplasje" në "duke qeshur"./ZERI