'Nusja' e Ermalit shfaqet seksi nga Italia

'Nusja' e Ermalit shfaqet seksi nga Italia

Showbiz February 25, 2020 - 14:33
Lajmet e fundit nga showbizi

Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahu, Ariana është një grua mjaft e komentuar në mediat rozë.

Arian përveç që sjell fotografi në të cilat shfaqet me stil, ajo është edhe një adhuruese e madhe e udhëtimeve në vende të ndryshme të botës, prandaj vazhdimisht është në lëvizje, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundi ka udhëtuar drejt Italisë ku edhe po sjell foto të ndryshme nga atje, duke u shfaqur me shumë stil. Në imazhet e reja Ariana duket në formë dhe mjaft atraktive.

Kujtojmë se Ariana dhe Ermali janë prindër të katër fëmijëve.

Image

Image

Image