Arbenita i lë pak vend imagjinatës në foton ku shfaq gjoksin

Arbenita i lë pak vend imagjinatës në foton ku shfaq gjoksin

Showbiz February 28, 2020 - 12:38

Arbenita Ismajli po arrin të qëndroj në qendër të vëmendjes me imazhet e publikuara.

Arbenita që nga lidhja me Feron ka qenë një emër shumë i përmendur në mediat rozë, kjo pasi modelja po poston vazhdimisht edhe imazhe provokuese.

Së fundi ajo ndau disa fotografi, ku kishte veshur një bluzë të bardhë, por e tërë vëmendja shkoi te gjoksi i saj, të cilin e kishte zbuluar pothuajse të gjithin.

E imazhe të tilla vazhdojnë të tërheqin vëmendje dhe të komentohen shumë edhe nga publiku. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë @fashionnova ë fashionnovapartner

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on