Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
 Vesa Smolica pranon se rri lakuriq në banesën e saj gjatë karantinimit

Vesa Smolica pranon se rri lakuriq në banesën e saj gjatë karantinimit

Showbiz March 24, 2020 - 23:04

Vesa Smolica rri e zhveshur në banesën e saj.

ëltilShumë emra të njohur të estradës po u kthejnë përgjigje ndjekësve të tyre në Instagram, gjatë këtyre ditëve në karantinë, shkruan lajmi.net.

Vesa Smolica ka zbuluar një detaj derisa dikush e ka pyetur nëse po endet e zhveshur brenda banesës së saj.

Përgjigja e Vesës ishte ‘po’, duke lënë të kuptohet se ajo po e ‘shijon’ në maksimum karantinimin andaj nuk e ka pasur problem edhe ta pranoj një gjë të tillë.

Këngëtarja ndër të tjera po punon për projekte të reja muzikore dhe po e shijon suksesin e atyre paraprake.

Image