Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
 Dua Lipa shpërthen në lotë gjatë një paraqitje ‘live’

Dua Lipa shpërthen në lotë gjatë një paraqitje ‘live’

Showbiz March 25, 2020 - 21:02

Dua Lipa nuk u përmbajt dhe shpërtheu në lot.

Dua lipa ka dalë me video ‘live’ me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo i ka njoftuar se publikimi i albumit të saj të ri shtyhet për datën 27 mars ani pse ishte paraparë të vijë më 3 prill.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore i ka anuluar edhe koncertet e saj, e gjithë kjo shkak i koronavirusit.

Derisa fliste për gjendjen aktuale, Dua nuk mundi t’i mbajë lotët.