Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
 Qarkulluan biseda private në emër të saj, flet Arta Nitaj

Qarkulluan biseda private në emër të saj, flet Arta Nitaj

Showbiz March 25, 2020 - 22:05

Arta ka foluar pas publikimit të bisedave.

Arta Nitaj së fundmi ishte protagoniste e një fotografie e cila qarkullonte në media, shkruan lajmi.net.

Aty pretendohej një bisedë intime e saj me një person dhe ishte në pyetje edhe shantazhi.

Kjo fotografi ka qarkulluar kudo mirëpo pa u ditur nëse me të vërtetë gjithçka ishte apo jo reale.

E nuk ka munguar reagimi i Artës e cila nëpërmjet një postimi u ka drejtuar disa fjalë montazherave.

“A po keni punë o montazhera”, është shprehur aktorja ndër të tjera pranë postimit.

Image