Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
Demi nuk i ndal pozat provokuese nga karantina

Demi nuk i ndal pozat provokuese nga karantina

Showbiz March 30, 2020 - 21:37

Demi Rose po vazhdon ditët e saj të karantinës derisa modelja duket se ka një rutinë të përditshme

Këto ditë ajo ka treguar se është duke qëndruar më shumë në shtëpi, derisa në një foto ajo ka treguar të pasmet e saj seksi derisa ka shkruar se kjo i është bërë një rutinë e përditshme.

“Kur keni vetëm një gjë në agjendë dhe ajo është të shkoni dhe të vini sa më shpesh te frigoriferi”, ka shkruar modelja britanike, derisa kësaj radhe tregon të pasmet e saj seksi.

Image

Demi ka qenë shumë aktive kohëve të fundit gjatë pandemisë se koronavirusit ku vazhdimisht ka postuar foto të nxehta nëpër rrjetet sociale. /GazetaExpress/

Image