Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Vështirë e gjeni cila këngëtare kosovare është kjo femër aq seksi

Vështirë e gjeni cila këngëtare kosovare është kjo femër aq seksi

Showbiz April 02, 2020 - 19:33
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun mbarë shqiptar, Teuta Selimi ka habitur me pozën e saj që ka publikuar së fundmi.

Në fustan të zi ajo ekspozon trupin e saj seksi, ku vëmendjen më të madhe merr gjoksi i saj joshës.

Teuta Selimi ka një stil shumë të veçantë të paraqitjes së saj, madje edhe me veshjen merr vëmendjen gjithmonë.

Më poshtë shikoni fotografinë e saj./ZËRI

Image