Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
 Chloe Ferry me video seksi nga karantina

Chloe Ferry me video seksi nga karantina

Showbiz April 02, 2020 - 22:19

Chloe Ferry ka postuar një video në të brendshme të kuqe në Instagram derisa po e kalon kohën e sa në karantinë

Ajo ka qenë shumë aktive me foto të nxehta gjatë vetizolimit në kuadër të pandemisë së koronavirusit.

Chloe Ferry përsëri ka bërë kështu edhe këtë të enjte ku është zhveshur në të brendshme të kuqe dhe ka sfilluar në shtëpi në një video.

Ylli i Geordie Shore (24) ka treguar asetet e saj, belin e hollë dhe tatutë në të brendshme të kuqe duke sfilluar në korridorin e shtëpisë.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hmm what to wear down stairs today... ë

A post shared by Chloe Ferryë (@chloegshore1) on