Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Reperi i famshëm rezulton pozitiv me koronavirus në burg

Reperi i famshëm rezulton pozitiv me koronavirus në burg

Showbiz April 03, 2020 - 23:16

Një tjetër emër i njohur doli pozitiv me koronavirus.

Reperi amerikan YNW Melly ka kontraktuar koronavirusin në burg dhe pret që të lirohet.

Ai gjendet në burg në Broward Country, ku akuzohet për dy vrasje të shkallës së parë dhe pritet që të gjykohet së shpejti.

Pas konfirmimit se doli pozitiv me COVID-19, përfaqësuesit e tij ligjor kanë kërkuar lirimin e tij me kusht deri të kurohet.

Lajmin për diagnostikimin e tij me koronavirus e kanë konfirmuar edhe faqet e tij në rrjete sociale, ku përmendet kërkesa për lirimin e tij me kusht.

YNW Mellu mësoi se ka koronavirus të enjten, pasi e konfirmoi edhe avokati i tij Bradford Cohen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë @lawronin

A post shared by Free Melly & Melvin (@ynwmelly) on