Infektuar: 1194
Shëruar: 884
Vdekur: 31
 Morena Taraku konfirmon lidhjen e dashurisë

Morena Taraku konfirmon lidhjen e dashurisë

Showbiz May 21, 2020 - 17:31

Morena Taraku përmes një postimi në instastory ka konfirmuar se është në një lidhje dashurie

“Me që ra fjala unë jam në lidhje dashurie dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot”, ka shkruar Taraku.

Konfirmimi vjen pas një fjalosje të saj me një faqe në instagram e cila kishe postuar diçka në lidhje me këngëtaren

Image