Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Armina Mevlani shtatzanë? Flet vet blogerja shqiptare

Armina Mevlani shtatzanë? Flet vet blogerja shqiptare

Showbiz May 28, 2020 - 16:17

Një foto e ditës së djeshme e Armina Mevlanit ka ngritur mjaft hipoteza onlinë për një shtatzani të sajën.

Në Instagram ajo u shfaq me barkun pak më të rrumbullakosur se zakonisht dhe kaq ka mjaftuar që fansat ta pyesin nëse ajo dhe partneri saj, Shkëlzen Berisha ishin në pritje të një fëmije.

Image

Megjithatë ditën e sotme blogerja ka reaguar, duke bërë me dije se nuk është shtatzënë dhe se vetëm dukej barku pak si i fryrë.

“Nuk është e vërtetë. Pak të shohin barkun e fryrë një moment, të bëjnë shtatzënë.”- është shprehur Armina për Iconstyle.