Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Loredana, pjesë e klipit të ri të Zunës

Loredana, pjesë e klipit të ri të Zunës

Showbiz June 05, 2020 - 09:32

Zuna dhe Loredana janë bërë të pandashëm.

Zuna gjatë mbrëmjes ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor, për të cilin ka marrë një përkrahje të madhe edhe nga Loredana, shkruan lajmi.net.

Këngën të cilën reperi gjerman e ka titulluar ‘Benzema’ e shoqëroi edhe me klip, pjesë e të cilës është edhe reperja me prejardhje shqiptare.

Kujtojmë se muajin e kaluar dyshja kishin punuar edhe në një duet, ‘Du bist mein’ i cili tani ka arritur të marrë miliona klikime në Youtube