Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Gili e quan Sinan Vllasaliun mbret të muzikës

Gili e quan Sinan Vllasaliun mbret të muzikës

Showbiz June 05, 2020 - 22:52

Sonte Sinan Vllasaliu po mban koncert ‘live’ me performimin e hiteve të tij më të njohura ndër vite.

Ky koncert përveç adhuruesve të shumtë të artistit të mirënjohur po ndiqet edhe nga kolegët e tij.

Saktësisht këngëtarja e njohur, Gili ka publikuar një fotografi teka po përcillte koncertin e Sinanit.

 “Mbreti i muzikës live Sinan Vllasaliu”, ka shkruar Gili në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtomë që Gili dhe Sinani përveç miqësisë që kanë, prej vitesh janë edhe bashkëpunëtor në projekte të ndryshme muzikore.

Image