Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Surpriza e ditëlindjes për Armina Mevlanin

Surpriza e ditëlindjes për Armina Mevlanin

Showbiz June 06, 2020 - 16:05

Blogerja e njohur Armina Mevlani feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet dhe surprizat plot dashuri.

Image

Image

Armina ka treguar me anë të fotove në Instastory se është surprizuar nga buqeta të mëdha lulesh dhe trëndafilash, por pa zbuluar emrin e dërguesit.

Kujtojmë se Armina është prej vitesh në një lidhje dashurie me Shkëlzen Berishën. Dyshja janë të fejuar dhe kanë menduar të martohen.

Image