Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Ermal Fejzullahu me rol në filmin e Stupcave

Ermal Fejzullahu me rol në filmin e Stupcave

Showbiz July 02, 2020 - 17:39

Mbrëmë i ftuar në emisionin e Fatmir Spahiut, Osman Azemi ka treguar për një projekt të ri që do ta realizojnë grupi Stupcat.

Azemi zbuloi se ai dhe skuadra me të cilën punon kanë në plan të realizojnë një film e në të do të jetë edhe një rol për Ermal Fejzullahun.

Këngëtari duket se ka goxha shumë talent për aktrim, por që nuk e kemi parë asnjëherë në këtë fushë, por meqenëse Stupcat e njohin nga afër e kanë menduar që medoemos Fejzullahu të jetë pjesë e saj./Prive.al