Infektuar: 58399
Shëruar: 51081
Vdekur: 1466
Enis Bytyqi sjell në versionin e tij këngët “Xhamadani vija vija” dhe “Ani mori nuse”

Enis Bytyqi sjell në versionin e tij këngët “Xhamadani vija vija” dhe “Ani mori nuse”

Showbiz July 03, 2020 - 10:20

Erdhi pak më ndryshe kësaj kere, duke sjellur në versionin e tij dy nga këngët më të famshme shqiptare.

Producent i këngës ishte Rzon, producent Qelik Lipa, kurse për instrumentalit u kujdes Endrit Hamdiu.

Më poshtë mund ta dëgjooni këngën e re nga Enis Bytyqi me titull “Xhamadani vija vija/ Ani mori nuse”. /Prive.al