Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Gold AG publikon bashkëpunimin “Diaspora”

Gold AG publikon bashkëpunimin “Diaspora”

Showbiz July 03, 2020 - 17:39

Gold AG publikoi një këngë të re – edhe kjo në bashkëpunim.

Reperi erdhi në bashkëpunim me Granit Ismajlin për këngën “Diaspora”.

Kënga u realizua edhe me videoklip dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.