Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Ky është projekti më i ri nga Kidda

Ky është projekti më i ri nga Kidda

Showbiz July 04, 2020 - 20:42

Projekti i fundit nga Kidda ishte “Loca” që u lansua gjatë vetë izolimit, dhe në videoklipp morën pjesën fansat e artistit.

Kurse tani ai ka lansuar një projekt të ri me titullin, “Malli”.

Nga projekti paraprak, kjo këngë është realizuar me një videoklip ndryshe, por prapë me paraqitje minimale të artistit.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme.