Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Pas “Çika çika”, Ardian Bujupi dhe Xhensila vijnë me “Panorama”

Pas “Çika çika”, Ardian Bujupi dhe Xhensila vijnë me “Panorama”

Showbiz July 10, 2020 - 17:13

Pas suksesit të bashkëpunimit të parë, “Cika cika”, që numëron më se 100 milionë klikime, Ardiani dhe Xhensila u ribashkuan përsëri.

Sot ata publikuan këngën “Panorama” e cila u shoqërua edhe me videoklip.

Mos e humbisni këngën e re në videon e mëposhtme. /Prive.al