Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Me këto fjalë, Dua Lipa uron Kurban Bajramin

Me këto fjalë, Dua Lipa uron Kurban Bajramin

Showbiz July 31, 2020 - 19:52

Dua uroi besimtarët myslimanë me rastin e festës. Besimtarët e fesë islame sot festojnë Kurban Bajramin, andaj nuk kanë munguar urimet për këtë ditë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Dua Lipa, ka uruar me rastin e kësaj feste duke shpresuar që të gjithë të kenë shëndet, paqe e unitet.

 “Urime Bajramin. Ju uroj shëndet, paqe dhe unitet. Ju dërgoj gjithë dashurinë time”, janë fjalët e këngëtares.Ditët e fundit, Dua Lipa ka qenë emër shumë i komentuar edhe në mediet rajonale e botërore, për shkak të postimeve me të cilat kërkoi nga Apple vendosjen e Kosovës në hartë.

Image