Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Nora Istrefi nis ditën me palestër, tregon linjat perfekte

Nora Istrefi nis ditën me palestër, tregon linjat perfekte

Showbiz August 07, 2020 - 14:17

Nora Istrefi edhe pse është nënë, vazhdon të posedoj një forma mbresëlënëse.

Nora Istrefi ka ndarë një video së fundmi në profilin e saj në Instagram, ku ajo shfaqet në formë të mirë fizike teksa kryen ushtrimet në palestër, shkruan lajmi.net.

35-vjeçarja në shumicën e rasteve ka theksuar se i kushton vëmendje dukjes dhe formësimit të trupit.

Kjo ka bërë që këngëtarja shqiptare të komentohet në masë të madhe, ndërsa edhe ka grumbulluar një numër të konsiderueshëm fansash.

Image