Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Seveni finalizon këngën e re, ja kur publikohet

Seveni finalizon këngën e re, ja kur publikohet

Showbiz August 07, 2020 - 17:21

Seven Saraçi po vjen me këngë të re.

Seven Saraçi kohën e fundit ka punuar shumë në përgatitje të projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Pas publikimit të këngës “I like”, me të cilën është rikthyer në skenë pas një kohe të gjatë pauze, kurse tani ka finalizuar këngën e re.

“Best Friend” titullohet kënga e re e Sevenit, të cilën e sjell të shoqëruar edhe me klip dhe publikohet të hënën (10 gusht).

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe Seven Saraçi.

Image