Infektuar: 58399
Shëruar: 51081
Vdekur: 1466
Dy këngë të reja nga Yll Limani

Dy këngë të reja nga Yll Limani

Showbiz August 10, 2020 - 08:09

Gjatë korrikut Yll Limani ka realizuar videoklipin e ri “Buzët e kuqe”, mirëpo kjo këngë nuk do të publikohet tani për tani.

Kjo për arsye se Ylli ka xhiruar me Imagine Films edhe klipin e këngës “Pate” që vjen në duet me Lumi B.

Ky projekt tashmë është finalizuar dhe pritet të lansohet brenda këtyre ditëve e më pas do të merr dritën e gjelbërt për publikim edhe “Buzët e kuqe”.