Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Dua Lipa zbulon bashkëpunimin e ri

Dua Lipa zbulon bashkëpunimin e ri

Showbiz September 26, 2020 - 09:50

Dua Lipa po sjell edhe një tjetër duet me një artist të njohur.

Dua Lipa po vazhdon të shënojë suksese me albumin “Future Nostalgia”, ndërsa nuk po e ndal punën për projektet e reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja që gëzon famë ndërkombëtare ka njftuar se po sjell duet me Da Baby dhe bëhet fjalë për këngën “Levitating”.

Dua bëri të ditur se kënga e saj e re do të publikohet më 2 tetor dhe premton se kjo këngë do të jetë e suksesshme.

Të njëjtin projekt, artistja para pak kohe e solli në bashkëpunim me Madonnën dhe Missy Elliot, këngë që u prit shumë mirë nga publiku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEVITATING FT. DA BABY - OCTOBER 2ND ë

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on